Merhaba;

İlk yıllarında sadece perakende ve makine tamiratı olarak işe başlayan Çakır Elektrik 2008 yılında İzmir de kurulmuş 2012 yıllında büyük bir atılım yaparak sektörün öncü firmaları arasında boy göstermiş ve toptan satış yapmayada başlamıştır. Aynı yıllarda BEKÇİ adı altında kendi markası oluşturmuş patentli marka tescilli ve TSE belgeli üretim yapmaya başlamıştır.

Tarım ve hayvancılık sektöründe ,arazinin yabani hayvanlardan korunması, Besicilik sektöründe çiftlik sahiplerinin, hayvanlarını belirledikleri bölgelerde otlatmaları veya yaymaları için Avrupa’da 1990 lı yıllardan beri kullanılan ve ülkemizde ise son senelerde yoğunlaşan bir taleple kullanılmaya başlanan Elektrikli Çit Sistemlerini kendi bünyesinde A dan Z ye üretimini yapan, geliştiren ve satışını yapan bir firmayız.

ÇKR Tarım Ürünleri Hayvancılık Teknolojileri San.ve Tic.Ltd.Şti kendisini sürekli geliştiren bir yapıya sahiptir. Kullanıcı dostu, Riskleri hiç sevmeyen bir yapımız vardır. Setlerde kullandığımız bileşenlerde sürekli kaliteli, sektörün önde gelen ürünlerini kullandık.

Müşterileri ile dost olan, çevresine güven veren, bir markadır. Müşterilerine 7 gün 24 saat satış sonrası hizmet vermektedir.